Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

předchozí
další

Vítejte na stránkách domova mládeže SŠIS.

Dny otevřených dveří na DM - 23. 11. 2019 8-12 hod., 22.1. 13-18 hod., 6.2. 13-18 hod.

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Levné ubytování na SŠIS

Hostel Student a Turistická ubytovna Dvůr králové nad Labem  nabízí levné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, turistické výlety a sportovní soustředění v krásném prostředí  Východních Čech.  Oba areály se nacházejí poblíž centra  Dvora králové nad Labem asi  200m od  ZOO. Okolí- ZOO, Těšnovská přehrada ,zámek Kuks , Ratibořice,  Pevnost Josefov ,Hradec Králové, Krkonoše.

je v provozu o hlavních a vedlejších prázdninách . Pro větší akce i o víkendech. Nabízí ve svých prostorách ubytování pro jednotlivce, kolektivy, rodiny s dětmi i sportovní soustředění. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové se sociálním zařízením + TV a internet. Na každém patře jsou zařízené kuchyňky a klubovny.

je v provozu celoročně. Pokoje jsou 2 až 6 lůžkové. Sociální zařízení je společné. Na každém patře je plně vybavená kuchyňka a klubovna s TV a internetem. Parkovaní zajištěno v areálu.

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

NAJDI ŠEST ROZDÍLŮ

NAJDI ŠEST ROZDÍLŮ

Stravování

Stravování je možné v naší školní jídelně.
11:15–14:30 výdej obědů ve školní jídelně.

Ceny jídel:

Snídaně 22,- Kč
Oběd 28,- Kč
Večeře 26,- Kč
Svačina 11,- Kč
Druhá večeře 13,- Kč

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

číst více +19 prosince 2019 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Vánoční sbírka pro útuláčky

číst více +19 prosince 2019 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Od sklepa až na půdu

číst více +19 prosince 2019 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Mikulášská besídka

TOP