Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

PREV
NEXT

Z bezpečnostních důvodů je vstup na DM pro cizí osoby zakázán. V případě návštěvy studijního oddělení roušky povinné.

Děkujeme za pochopení

Vítejte na stránkách domova mládeže SŠIS.

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Nové video - prezentace našeho domova mládeže

Ceny stravování platné od 1. 10. 2021:

Cena obědů:
Mladší žáci gymnázia 32,- Kč
Oběd č.4 mladší žáci 41,- Kč
Žáci středních škol (od 15ti let) 34,- Kč
Oběd č.4 žáci středních škol 43,- Kč

Celodenní stravování pro studenty ubytované na Domově mládeže:
Snídaně včetně přesnídávky 28,- Kč
Oběd 34,- Kč
Večeře 31,- Kč
Svačina 11,- Kč
Druhá večeře 15,- Kč

Cizí strávníci 72,- Kč
Cizí strávníci oběd č.4 90,- Kč

Kontakt: paní Martina Kozlovská, 739 451 278, kozlovska.martina@sposdk.cz

 

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

Read more +20 září 2021 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Akce „Jedu Labe“

Read more +20 září 2021 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Krkonoše – Jánské Lázně

Read more +20 září 2021 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Adaptační kurz

TOP