Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

PREV
NEXT

Ve čtvrtek 24. 6. v 16.00 se uskuteční na jednotlivých budovách třídní schůzky pro nastupující žáky. Sledujte průběžně svoje školní e-maily, budete Vám zasílat podrobné informace. Zájemci o ubytování, kteří mají podanou přihlášku na SPOŠ DM si mohou po třídní schůzce vyzvednou rozhodnutí o přijetí  na budově D.

Pravidla pro zaslání přihlášek na DM SPOŠ pro školní rok 2021/22

Náležitě vyplněnou přihlášku na nový školní rok 2021/22 je třeba doručit poštou na adresu SPOŠ DM E. Krásnohorské 2069 Dvůr Králové nad Labem 54401, nebo osobně vhodit do schránky umístěné na budově DM. Žáci budou na DM přijati dle organizační směrnice ředitele školy. Termín pro podání přihlášek na školní rok 2021/22 je 31. 5. 2021. Pro žáky budoucích prvních ročníků je termín stanoven do 15. 6. 2021.

Zde stáhnete přihlášku na školní rok 2021/22 ve formátu PDF

Z bezpečnostních důvodů je vstup na DM pro cizí osoby zakázán. V případě návštěvy studijního oddělení roušky povinné.

Děkujeme za pochopení

Vítejte na stránkách domova mládeže SŠIS.

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Nové video - prezentace našeho domova mládeže

Ceny stravování platné od 1. 9. 2019:

Cena obědů:
Mladší žáci gymnázia 30,- Kč
Žáci středních škol (od 15ti let) 32,- Kč

Celodenní stravování pro studenty ubytované na Domově mládeže:
Snídaně včetně přesnídávky 25,- Kč
Oběd 32,- Kč
Večeře 29,- Kč
Svačina 11,- Kč
Druhá večeře 15,- Kč

Kontakt: paní Martina Kozlovská, 739 451 278, kozlovska.martina@ssis.cz

 

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

Read more +17 prosince 2020 By Tereza Ustohalová in Aktuality

DM během koronakrize

Read more +09 listopadu 2020 By Tereza Ustohalová in Aktuality

Airsoft

Read more +29 září 2020 By Tereza Ustohalová in Aktuality

1. LOH

TOP