Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

předchozí
další

Vzhledem k dočasnému uzavření SPOŠ a DM nemusí ubytovaní žáci hradit IP za měsíc listopad. Případné platby, které budou na účet zaslány se automaticky převedou na stravovací účet žáka. Konečné vyúčtovaní bude záviset na aktuální situaci, kterou v těchto dnech nejsme schopni dopředu odhadnout. O všech změnách vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.

Na základě rozhodnutí ředitele školy se žákům ubytovaným na DM v období 03/2020 vrátí přeplatek za ubytování v hodnotě 500 Kč. Stávajícím žákům bude přeplatek vrácen na stravovací účet. Žákům, kteří již ukončili studium se částka pošle na účet, ze kterého platba přišla.

Z bezpečnostních důvodů je vstup na DM pro cizí osoby zakázán. V případě návštěvy studijního oddělení roušky povinné.

Děkujeme za pochopení

Vítejte na stránkách domova mládeže SŠIS.

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

Ceny stravování platné od 1. 9. 2019:

Cena obědů:
Mladší žáci gymnázia 30,- Kč
Žáci středních škol (od 15ti let) 32,- Kč

Celodenní stravování pro studenty ubytované na Domově mládeže:
Snídaně včetně přesnídávky 25,- Kč
Oběd 32,- Kč
Večeře 29,- Kč
Svačina 11,- Kč
Druhá večeře 15,- Kč

Kontakt: paní Martina Kozlovská, 739 451 278, kozlovska.martina@ssis.cz

 

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

číst více +29 září 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

1. LOH

číst více +29 září 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Jak jsme jeli Labe – druhá várka

číst více +09 září 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Intráci vodáci – aneb jak jsme jeli Labe

TOP