Budova DM

Relaxační klubovna

Posilovna

Multimediální klubovna

předchozí
další

PŘIHLÁŠKY NA DM 2020/2021

Přihlášky na DM pro školní rok 2020/2021 zasílají zákonní zástupci přijatých žáků prvních ročníků poštou na adresu školy a to nejpozději do 31.6.2020. Rozhodnutí o přietí na DM obdrží žáci poštou spolu s dalšími informacemi a to do 15.7.2020                                                                                              Přihláška a informace pro nastupující ke stažení zde: https://ssis-dm.cz/dokumenty-pro-nastupujici-zaky/

 

ADAPTAČNÍ KURZ ANEB INTR NANEČISTO 16.8. - 18.8. 2020

Přijď si vyzkoušet pobyt na DM s budoucími spolužáky a se vším, co k tomu patří.                                                                                                                                Přihláška ke stažení zde: https://ssis-dm.cz/dokumenty-pro-nastupujici-zaky/

Vítejte na stránkách domova mládeže SŠIS.

Domov mládeže se nachází v moderní budově, ve které sídlí i ředitelství školy, v ulici Elišky Krásnohorské 2069 ve Dvoře Králové nad Labem, cca 10 minut od centra města.

V Domově mládeže jsou žáci ubytováni v buňkách s vlastním sociálním zařízením, ve dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a televizí. Společenské místnosti (klubovny) a vybavené kuchyňky jsou umístěny v každém poschodí domova. V celé budově je možnost připojení na wi-fi.

Žákům je k dispozici i přilehlý sportovní areál - dvě víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Studenti mohou využít také nově vybavenou posilovnu, moderní běžící pásy, stoly na ping-pong a kulečník. Veškeré sportovní vybavení (horská kola, míče, pálky na stolní tenis, lyže, brusle, líný tenis atd.) si mohou žáci na domově zapůjčit. Žáci mohou také využít i moderně vybavenou multimediální místnost na promítání filmů, nebo relaxační místnost k odpočinku a poslechu hudby.

Studenti se mohou celoročně zúčastnit zájmových aktivit: cykloturistika, zoologie (ve spolupráci se ZOO D.K n/L) keramika, výtvarná dílna a vodácký kurz. Navštěvují také pravidelně divadelní představení a koncerty. Nechybějí ani sportovní aktivity - volejbal, fotbal a florbal, žáci navštěvují nedalekou školní tělocvičnu, nebo venkovní hřiště. Provoz v DM zajišťují odborní pedagogičtí pracovníci, kteří žákům vhodnou formou nabízejí vyplnění jejich volného času.

Veškerá činnost je zaměřená k rozvíjení schopností žáků, ve výchově je uplatňován tvořivě humanistický přístup, žáci jsou vychováváni demokraticky, ale důsledně.

Škola nabízí pronájem školní auly (víceúčelového sálu) pro potřeby pořádání různých společenských akcí, školení, zasedání, porad, obchodních setkání, výstav a dalších. Prostředí a podmínky nájmu v pokračování tohoto článku.

Sportovní hala vhodná pro tréninky/ fotbal, nohejbal, basketbal, volejbal, florbal atd. Fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné pro sportovní kluby i pro sportovní soustředění. Hřiště s umělým povrchem (osvětlené) víceúčelové hřiště. Beach volejbalové hřiště, hřiště s písčitým podkladem.

Stravování

Stravování je možné v naší školní jídelně.
11:15–14:30 výdej obědů ve školní jídelně.

Ceny jídel:

Snídaně 22,- Kč
Oběd 28,- Kč
Večeře 26,- Kč
Svačina 11,- Kč
Druhá večeře 13,- Kč

Aktivity na DM

Co se u nás dělo, náš blog

číst více +20 února 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Besedy během zimních měsíců

číst více +20 února 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Rockový večer

číst více +30 ledna 2020 od Tereza Ustohalová in Aktuality

Minikurz líčení s profesionální vizážistkou

TOP